Ndërlidhjet

MOSKË


Presidenti rus Vladimir Putin bisedon sot në Athinë me kryeministrin grek, Kostas Karamanlis dhe presidentin bullgar Georgi Parvanov rreth planeve për transportin e naftës ruse nga Bullgaria në Greqi e më pas në Evropën perëndimore.
XS
SM
MD
LG