Ndërlidhjet

CAPE CANAVERAL


Anija kozmike amerikane Atlantis dhe gjashtë astranautë u nisën sot në misionin për të vazhduar riparimin e stacionit ndërkombëtarë të gjithësisë. Nisja e anijes kozmike është shtyer për gati dy javë për shkak të motit të lig si dhe disa problemeve teknike.
XS
SM
MD
LG