Ndërlidhjet

VJENË


Shefi për Politikë të Jashtme dhe Siguri i BE-së, Javier Solana dhe kryenegociatori bërthamor i Iranit Ali Larijani, sot në Vjenë e vazhduan ditën e dytë të diskutimeve.
Solana e quajti takimin "produktiv", ndërsa Larijani tha se janë sqaruar disa keqkuptime mes dy palëve.
Detaje tjera nuk u bënë të njohura, por që të dy thanë se do të takohen javën tjetër.
XS
SM
MD
LG