Ndërlidhjet

DAMASK


Një person i armatosur ka tentuar sot ta sulmojë ambasadën amerikane në Damask. Katër veta raportohet të jenë vrarë në këtë sulm përfshirë tre sulmues dhe një sirian oficer i sigurimit. Sulmuesi i katërt është plagosur, ndërsa është plagosur lehtë dhe një diplomat kinez. Mësohet se në këtë sulm nuk është plagosur asnjë amerikan.
XS
SM
MD
LG