Ndërlidhjet

MOSKË


Këngëtarja e muzikës pop Madona ka mbajtur koncertin e saj në Moskë megjithë kundërshtimet e klerikëve dhe mbështetësve të tyre se shfaqja e Madonës duke imituar dhe pjesë nga kryqëzimi i Krishtit fyente besimtarët.
Por Madona nuk i bëri asnjë ndryshim koncertit të saj që u mbajt para 50 mijë shikuesve.
XS
SM
MD
LG