Ndërlidhjet

BRUKSEL


Komisioneri i Bashkimit Evropian për Transport, Jasques Barrot tha sot se Komisioni Evropian është duke i ndërmarrë disa masa të reja sigurie për linjat ajrore, duke e kufizuar sasinë dhe llojet e lëngjeve që lejohen në bagazh gjatë fluturimeve.
Sipas tij këto masa janë në përputhshmëri me sigurinë e nevojshme evropiane.
XS
SM
MD
LG