Ndërlidhjet

LOS ANXHELOS


Këngëtarja e muzikës pop Uitni Hjuston ka kërkuar divorcin nga bashkëshorti i saj Bobi Braun pas 14 vitesh martesë.
Hjuston është e njohur për baladat si "I will always love you" dhe "The greatest Love of all".
XS
SM
MD
LG