Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeministri i Kosovës, Agim Çeku do të vizitojë Maqedoninë të martën më 19 shtator ku do të takohet me homologun e tij maqedon Nikolla Gruevski. Nga kabineti i Çekut është thënë se, takimi është edhe një mundësi për të biseduar rreth marëdhënieve dhe partneritetit ndërmjet Kosovës dhe Maqedonisë.
XS
SM
MD
LG