Ndërlidhjet

BAGDAD


Policia thotë se së paku 49 trupa të pajetë janë gjetur në gjithë Bagdadin gjatë 24 orëve të kaluara. Në pjesën më të madhe të trupave shihen shenjat e torturës dhe vrasje me ekzekutim. Prej të mërkurës, në Bagdad janë gjetur më se 100 trupa të këtillë.
XS
SM
MD
LG