Ndërlidhjet

KANDAHAR


Një sulmues vetvrasës është hedhur në erë në qytetin e Kandaharit pranë një grupi ushtarësh të NATO-s, të cilët po shpërndanin dhurata për fëmijët afganë. Ndonëse nuk dihen detajet besohet për një numër viktimash në mesin e ushtarëve dhe fëmijëve.
XS
SM
MD
LG