Ndërlidhjet

BAGDAD


Ka rifilluar në Bagdad gjykimi ndaj Sadam Huseinit dhe gjashtë bashkëpunëtorëve të tij të akuzuar për orkestrimin e një fushate gjenocidi kundër popullsisë kurde në fund të viteve '80.
XS
SM
MD
LG