Ndërlidhjet

KABUL


Policia afgane tha se ka vrarë 11 militantë të dyshuar talibanë dhe ka plagosur shumë prej tyre në provincën jugore Helmand.
Ministria e Brendshme tha se 4 nga të vrarët ishin shtetas të huaj, por nuk dha detaje tjera.
XS
SM
MD
LG