Ndërlidhjet

KOMBET E BASHKUARA


1.6 trilion dollarë është shuma e shpenzuar këtë vit në fushën ushtarake, duke qenë dhe më e lartë se në kohën e Luftës së Ftohtë, bën të ditur organizata ndërkombëtare e ndihmës Oxfam
XS
SM
MD
LG