Ndërlidhjet

LATEN


Së paku 15 njerëz humbën jetën dhe disa të tjerë u lënduan pas përplasjes së një treni të shpejtësisë së lartë në veri të Gjermanisë. Shkaqet e aksidentit jane duke u hetuar.
XS
SM
MD
LG