Ndërlidhjet

Afganët duan ta harrojnë luftën duke fluturuar balona


Afganët duan ta harrojnë luftën duke fluturuar balona
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:26 0:00

Shumë të rinj nga Afganistani mblidhen çdo të premte për të fluturuar balona prej letre. Ata thonë se një argëtim i tillë iu ndihmon ta harrojnë luftën dhe pasojat e saj. (Përgatitën: Fatos Bytyçi dhe Bujar Tërtesa)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG