Ndërlidhjet

Dashuria për qentë bashkon shqiptarin dhe serbin


Dashuria për qentë bashkon shqiptarin dhe serbin
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:39 0:00

Të bashkuar nga dashuria e tyre për qentë, një shqiptar dhe një serb në Graçanicë, afër Prishtinës, kanë themeluar një partneritet të pazakontë për të udhëhequr një strehimore për qentë e braktisur në Kosovë. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG