Ndërlidhjet

Deklarata e Policisë së Kosovës për mjetin e dyshuar shpërthyes


Deklarata e Policisë së Kosovës për mjetin e dyshuar shpërthyes
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:28 0:00

Policia e Kosovës ka konfirmuar se në hapësirat e Këshillit Gjyqësor të Kosovës dhe në Prokurorinë Speciale dyshohet se mund të ketë mjet shpërthyes. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Shkëlzen Xhafa tha se policia kishte pranuar një telefonatë anonime,përmes së cilës një person kishte thënë se ka vendosur mjete shpërthyese në dy lokacione në rrugën “Luan Haradinaj” në qendër të Prishtinës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG