Ndërlidhjet

Protesta dhe dhunë në Pakistan pas vrasjes së një vajze


Protesta dhe dhunë në Pakistan pas vrasjes së një vajze
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:27 0:00

Shumë protesta kanë përfshirë Pakistanin pasi një vajzë 9 vjeçe u dhunua dhe u vra këtë javë. Dy persona janë vrarë kur policia filloi të gjuante në turmat e protestuesve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG