Ndërlidhjet

Protesta dhe dhunë në Pakistan pas vrasjes së një vajze


Shumë protesta kanë përfshirë Pakistanin pasi një vajzë 9 vjeçe u dhunua dhe u vra këtë javë. Dy persona janë vrarë kur policia filloi të gjuante në turmat e protestuesve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG