Ndërlidhjet

Djaloshi që zvarritet për të shkuar në shkollë


Djaloshi që zvarritet për të shkuar në shkollë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:06 0:00

Mohibullah nuk mund të ecë dhe prindërit e tij nuk kanë mundësi t’i ofrojnë një karrocë. Por, pavarësisht kësaj, ky 9-vjeçar në provincën Uruzgan të Afganistanit është i vendosur të shkojë në shkollë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG