Ndërlidhjet

Dronët kontrabandojnë në BE


Dronët kontrabandojnë në BE
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:42 0:00

Kontrabandistët po përdorin dronët për të kaluar kufirin në mes të Ukrainës dhe Sllovakisë. Ata kontrabandojnë cigare, duke furnizuar kështu tregun e zi të BE-së. (Current Time TV)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG