Ndërlidhjet

Joseph: Serbia nuk duhet privilegjuar më


Joseph: Serbia nuk duhet privilegjuar më
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:04:39 0:00
Linku direkt

Profesori Edward P. Joseph nga Universiteti Johns Hopkins në Uashington beson se Bashkimi Evropian duhet të vendosë në mënyrë unanime për çështjen e Kosovës dhe në këtë mënyrë, bashkë me Shtetet e Bashkuara, të fitojë ndikim në krijimin e stabilitetit në Ballkan.

XS
SM
MD
LG