Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Zgjedhja e Vjosa Osmanit presidente e re e Kosovës, përgatitjet në Rusi për të shënuar Ditën e Kozmonautit, besimtarët në mbarë botën duke festuar Pashkët, janë vetëm disa prej ngjarjeve që përshkruan javën që lamë pas dhe që janë të pasqyruara në këtë fotogaleri. Fotografitë janë përzgjedhur nga vendet prej ku REL-i raporton. Për më shumë fotogaleri klikoni KËTU

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG