Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Fitorja e Nora Gjakovës në Lojërat Olimpike “Tokio 2020”, zjarret në Siberi, afganët e zhvendosur për shkak të luftimeve mes forcave qeveritare dhe militantëve talibanë. Këto janë disa nga ngjarjet që kanë ndodhur javën që kemi lënë pas në rajonet prej ku raporton Radio Evropa e Lirë. Për më shumë fotogaleri, klikoni KËTU.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG