Ndërlidhjet

Java përmes fotove

Zgjedhjet në Rusi, rihapja e shkollave në Rumani dhe Kirgizi janë disa prej ngjarjeve që ndodhën në rajonin nga ku raporton Radio Evropa e Lirë në javën që lamë pas. Për më shumë fotogaleri klikoni KËTU.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG