Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Një grafit komprometues i kandidatit republikan për president të SHBA-së, Donald Trump, dhe presidentit rus, Vladimir Putin, vërshimet nga reshjet e shiut në Gjermani e Francë, përleshjet e ashpra me militantët e Shtetit Islamik për Falluxhan janë vetëm disa nga ngjarjet që shënuan javën që po lëmë pas, prej nga Radio Evropa e Lirë sjell fotografitë më karakteristike.
Trego më shumë

Një njeri duke kaluar pranë grafiteve paragjykuese ndaj kandidatit republikan, Donald Trump me presidentin rus, Vladimir Putin, në Vilnius. 
1

Një njeri duke kaluar pranë grafiteve paragjykuese ndaj kandidatit republikan, Donald Trump me presidentin rus, Vladimir Putin, në Vilnius. 

Një pulëbardhë qëndron mbi statujën e Shën Pjetrit, derisa Papa Françesk i drejtohet masës me një fjalim, Vatikan, 3 qershor.
2

Një pulëbardhë qëndron mbi statujën e Shën Pjetrit, derisa Papa Françesk i drejtohet masës me një fjalim, Vatikan, 3 qershor.

Niveli i ngritur i ujit pranë Kullës Eifel në Urën Alma, Paris, 3 qershor.
3

Niveli i ngritur i ujit pranë Kullës Eifel në Urën Alma, Paris, 3 qershor.

Reagimi i një djali, vëllai i të cilit u vra, në një vend të goditur nga sulmet ajrore në provincën Idlib, Siri.
4

Reagimi i një djali, vëllai i të cilit u vra, në një vend të goditur nga sulmet ajrore në provincën Idlib, Siri.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG