Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Reshjet e borës dhe temperaturat e ulëta që mbretëruan gjatë javës në Evropë dhe më gjerë, nuk i kanë ikur objektivit të fotorepertorevë nëpër botë. Fotogaleria e javës e Radios Evropa e Lirë përbëhet kryesisht me foto nga moti i ftohtë.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG