Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Tensionet Turqi - Rusi, protestat e migrantëve në kufirin Greqi - Maqedoni, protestat në Ankara lidhur me arrestimin e dy gazetarëve, pasojat e përleshjeve ndërmjet forcave të armatosura të Ukrainës dhe separatistëve të mbështetur nga Rusia, në Donetsk, janë disa nga ngjarjet e javës që po lëmë pas, prej nga Radio Evropa e Lirë sjell fotografi të veçanta.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG