Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Protesta e migrantëve ekonomikë, që po mbahen të bllokuar në kufirin mes Greqisë e Maqedonisë, një Babadimër që fluturon me sajë motorizuese, si dhe shënimi i Arbainit, janë vetëm disa nga ngjarjet e javës që po lëmë pas. Radio Evropa e Lirë sjell imazhet më karakteristike nga këto ngjarje, të përmbledhura në një fotogaleri.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG