Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Shënimi i përvjetorit të tetë të shpalljes së pavarësisë së Kosovës, shpërthimi i një bombe në Turqi, ku u vranë së paku 28 persona, gaz lotsjellës në Kuvendin e Kosovës janë disa nga ngjarjet kryesore të javës që po lëmë ps, prej nga Radio Evropa e Lirë sjell fotografitë më të veçanta.
Trego më shumë

Fëmijët valëvisin flamujt, atë shqiptar (djathtas) dhe të Kosovës, gjatë festimeve me rastin e 8 - vjetorit të shpalljes së pavarësisë nga Serbia, në Prishtinë, Kosovë, më 17 shkurt.
1

Fëmijët valëvisin flamujt, atë shqiptar (djathtas) dhe të Kosovës, gjatë festimeve me rastin e 8 - vjetorit të shpalljes së pavarësisë nga Serbia, në Prishtinë, Kosovë, më 17 shkurt.

Vizitorët para një formati të zmadhuar të ekspozitës multimediale të Michelangelos, në Minsk, Bjellorusi. 
2

Vizitorët para një formati të zmadhuar të ekspozitës multimediale të Michelangelos, në Minsk, Bjellorusi. 

Pëllumbat në një argjinaturë të lumit Fontanka, në Shën Petersburg.
3

Pëllumbat në një argjinaturë të lumit Fontanka, në Shën Petersburg.

Një punonjës i hekurudhës muze tregon një monument të themeluesit të shtetit Sovjetik, Vladimir Lenin, në Moskë.
4

Një punonjës i hekurudhës muze tregon një monument të themeluesit të shtetit Sovjetik, Vladimir Lenin, në Moskë.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG