Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Masakra në një klub nate në Orlando, kampionati evropian i futbollit “Euro 2016” që po mbahet në Francë, eskalimi në dhunë i protestave në Afganistan, si dhe një fëmijë që ushtron joga bashkë me të rriturit në parkun e Gërmisë në Prishtinë, janë vetëm disa nga ngjarjet e javës që po lëmë pas, prej nga sjellim fotografitë më interesante.
Trego më shumë

Studentët e Jogas dhe një fëmijë duke ushtruar jogan bashkë në natyrë në Parkun Kombëtar të Gërmisë në Prishtinë, Kosovë.
1

Studentët e Jogas dhe një fëmijë duke ushtruar jogan bashkë në natyrë në Parkun Kombëtar të Gërmisë në Prishtinë, Kosovë.

Një artist gjatë performancës në një Festival zjarri në Kiev. 
2

Një artist gjatë performancës në një Festival zjarri në Kiev. 

Souad Hamidi, 19 vjeçe, heq mbulesën që ajo tha se ishte detyruar ta veshte nga viti 2014, pasi Forcat Demokratike në Siri të mbështetura nga SHBA-ja morën kontrollin e fshatit të saj në veri të Sirisë, nga luftëtarët e Shtetit Islamik, në provincën Alepo, Siri. 
3

Souad Hamidi, 19 vjeçe, heq mbulesën që ajo tha se ishte detyruar ta veshte nga viti 2014, pasi Forcat Demokratike në Siri të mbështetura nga SHBA-ja morën kontrollin e fshatit të saj në veri të Sirisë, nga luftëtarët e Shtetit Islamik, në provincën Alepo, Siri. 

Një grua që iku nga Falluxha për shkak të dhunës së Shtetit Islamik, mban fëmijën e saj gjatë një stuhie pluhuri në një kamp refugjatësh në Amiriyat Falluxha, në Irak. 
4

Një grua që iku nga Falluxha për shkak të dhunës së Shtetit Islamik, mban fëmijën e saj gjatë një stuhie pluhuri në një kamp refugjatësh në Amiriyat Falluxha, në Irak. 

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG