Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Atentati ndaj ambasadorit rus në Turqi, evakuimi i popullsisë nga Aleppo, por edhe aktivitete e zbukurime në prag të festave të fundvitit, janë vetëm disa nga ngjarjet prej nga Radio Evropa e Lirë ka zgjedhur fotografitë më të veçanta.
Trego më shumë

Një tufë flamengosh dhe zogj të tjerë mblidhen në bregdet, kurse në sfond shihet një vend industrial një mbrëmje muzgu në Kuvajt.
1

Një tufë flamengosh dhe zogj të tjerë mblidhen në bregdet, kurse në sfond shihet një vend industrial një mbrëmje muzgu në Kuvajt.

Një vajzë e vogël nepaleze, prindërit e së cilës punojnë në një fabrikë tullash në Bhaktapur. 
2

Një vajzë e vogël nepaleze, prindërit e së cilës punojnë në një fabrikë tullash në Bhaktapur. 

Një dhelpër e egër ecën në qytetin e braktisur Pripyat, në afërsi të centralit bërthamor të Çernobilit në Ukrainë.
3

Një dhelpër e egër ecën në qytetin e braktisur Pripyat, në afërsi të centralit bërthamor të Çernobilit në Ukrainë.

Njerëz të veshur me kostume babadimri marrin pjesë në një garë bamirësie për të mbledhur fonde për familjet e varfra, Prishtinë Kosovë. 
4

Njerëz të veshur me kostume babadimri marrin pjesë në një garë bamirësie për të mbledhur fonde për familjet e varfra, Prishtinë Kosovë. 

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG