Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Fotogaleria e kësaj jave, sjell momente të fiksuara nga ngjarje të ndryshme, të zëna nga syri fotografëve nëpër vende anembanë botës.
Trego më shumë

Alpinistët shijojnë një ditë të ngrohtë vjeshte në Lac Bleu pranë Arolla në Val d'Herens, Zvicër. 
1

Alpinistët shijojnë një ditë të ngrohtë vjeshte në Lac Bleu pranë Arolla në Val d'Herens, Zvicër. 

Korrja e boronicave të kuqe në një fermë në fshatin Selishche, në jug të Minskut.
2

Korrja e boronicave të kuqe në një fermë në fshatin Selishche, në jug të Minskut.

Një polic francez përballet me punëtorët francezë të çelikut gjatë një demonstrate në Paris.
3

Një polic francez përballet me punëtorët francezë të çelikut gjatë një demonstrate në Paris.

Ushtarët e Koresë së Veriut marshojnë gjatë vizitës së ministrit australian të Mbrojtjes, Marise Payne, dhe ministrit të Jashtëm, Julie Peshkop, në fshatin kufitar Panmunjom në Paju më 12 tetor.
4

Ushtarët e Koresë së Veriut marshojnë gjatë vizitës së ministrit australian të Mbrojtjes, Marise Payne, dhe ministrit të Jashtëm, Julie Peshkop, në fshatin kufitar Panmunjom në Paju më 12 tetor.

Trego më shumë

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG