Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Temperaturat e ulëta deri në minus 25 gradë, ngricat, e festivale skulpturash akulli na sjellin fotografitë më të veçanta nga Kina, Rusia dhe rajonet tjera për fotogalerinë e kësaj jave, e ku nuk mungojnë festimet për Vitin e Ri, protesta e ngjarje të tjera që kanë ndodhur nëpër botë.
Trego më shumë

Vizitorët ecin dhe rrëshqasin në shtigjet e akullta në ditën e hapjes së festivalit vjetor të Harbinit, "Skulptura akulli dhe bore" në provincën verilindore Heilongjiang të Kinës.
1

Vizitorët ecin dhe rrëshqasin në shtigjet e akullta në ditën e hapjes së festivalit vjetor të Harbinit, "Skulptura akulli dhe bore" në provincën verilindore Heilongjiang të Kinës.

Një njeri ecën nëpër borë verbuese përgjatë Urës së Bruklinit, gjatë stuhisë Grayson në New York City, më 4 janar.
2

Një njeri ecën nëpër borë verbuese përgjatë Urës së Bruklinit, gjatë stuhisë Grayson në New York City, më 4 janar.

Një pamje nga ajri tregon punonjësit që punojnë në pellgje në një fermë peshku në lumin e ngrirë Yenisei, pranë fshatit Siberian të Primorskut në rajonin Krasnoyarsk të Rusisë.
3

Një pamje nga ajri tregon punonjësit që punojnë në pellgje në një fermë peshku në lumin e ngrirë Yenisei, pranë fshatit Siberian të Primorskut në rajonin Krasnoyarsk të Rusisë.

Një djalë nga Birmania përpiqet të ngjitet në majë të shtyllës së rrëshqitshme të bambusë, e mbuluar me vaj lubrifikues, ndërsa merr pjesë në një garë me rastin e 70-vjetorit të Ditës së Pavarësisë së Birmanisë në Yangon. 
4

Një djalë nga Birmania përpiqet të ngjitet në majë të shtyllës së rrëshqitshme të bambusë, e mbuluar me vaj lubrifikues, ndërsa merr pjesë në një garë me rastin e 70-vjetorit të Ditës së Pavarësisë së Birmanisë në Yangon. 

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG