Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Temperaturat e ulëta që kapluan shumë vende nëpër botë, i kanë shfrytëzuar më së miri fotografët duke realizuar foto tejet të veçanta. Radio Evropa e Lirë ka përzgjedhur disa prej tyre, pa lënë anash edhe ngjarje tjera si festivale dhe lulëzimin e qershive në Tajvan.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG