Ndërlidhjet

Francezët shijojnë Parisin pa turistë


Francezët shijojnë Parisin pa turistë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:44 0:00

Për shkak të pandemisë COVID-19, është zvogëluar numri i turistëve në Paris. Të vetmit që vizitojnë kryeqytetin e Francës janë banorët e qyteteve tjera franceze. (Përgatitën: Taulant Qenaj dhe Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG