Ndërlidhjet

Gjakovari falënderon Bidenin me një portret


Gjakovari falënderon Bidenin me një portret
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:09 0:00

Artisti Alkent Pozhegu nga Gjakova bëri me fara të ndryshme portretin e presidentit të zgjedhur amerikan, Joe Biden. Ai tha se këtë e bëri për ta falënderuar Bidenin për përkrahjen e tij ndaj Kosovës. (Përgatitën: Fatos Bytyçi dhe Ibrahim Berisha)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG