Ndërlidhjet

Iran: Arrestohet dhunshëm gruaja pa mbulesë


Iran: Arrestohet dhunshëm gruaja pa mbulesë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:24 0:00

Në Iran, një incizim ku shihen pamje të dhunshme teksa arrestohet një grua për mosvendosje të mbulesës, është përhapur në masë të madhe dhe ka nxitur reagime të shumta.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG