Ndërlidhjet

Në Kaliforni studentët vetëtestohen për COVID-19


Në Kaliforni studentët vetëtestohen për COVID-19
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00

Një universitet në Kaliforni ka filluar një metodë vetëtestimi për COVID-19. Rreth 10,000 studentë duhet ta bëjnë testin çdo javë. Përgatitën: Fatos Bytyçi dhe Bujar Tërstena

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG