Ndërlidhjet

Brenda studiove të Kirgizisë: Shantazh, dhunim, vetëvrasje


Brenda studiove të Kirgizisë: Shantazh, dhunim, vetëvrasje
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:12:07 0:00

Një hulumtim i Radios Evropa e Lirë ka zbuluar se shumë gra të reja në Kirgizi, që joshin klientë me video në internet, bëhen subjekt i abuzimit, shantazhit e madje edhe dhunimit. Së paku dy raste kanë përfunduar në vetëvrasje. (Përgatitën: Valona Tela dhe Lendi Susuri)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG