Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 4 gusht


Në Tetovë të Maqedonisë katër vetë kanë humbur jetën dhe dy të tjerë konsiderohen të zhdukur; dita e martirëve në provincën Khyber në Pakistan është shënuar me muzikë dhe një paradë...

XS
SM
MD
LG