Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 4 shtator


Dhjetëra njerëz kanë vdekur në dy sulme të ndara në Taxhikistan; në Beograd, refugjatët janë mbledhur rreth kamionëve për të marrë ndihma humanitare, plus ngjarje nga Kirgizia dhe Tatarstani.

XS
SM
MD
LG