Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 6 janar


Parlamenti aprovon gjykatatën ushtarake kundër terrorrit në Pakistan, gazetarët shfaqin sulmin në media në Bosnje-Hercegovinë dhe kapja e qenëve endacak në Gjeorgji.

XS
SM
MD
LG