Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 6 korrik


Sulmi afër zyrës së pasaportave në Pakistan, la të vrarë e të plagosur; policia në Armeni ka shpërndarë protestuesit nga kryeqyteti, si dhe ngjarje tjera..

XS
SM
MD
LG