Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 7 janar


Në shumë vende të botës u festuan Krishtlindjet ortodokse. Shikoni pamje nga festimet në Serbi, Gjeorgji dhe Kirgizi. Në anën tjetër, në Paksitan mjekët kanë protestuar kundër propozimit për mbylljen e një departamenti për specializime mjekësore.

XS
SM
MD
LG