Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 7 korrik


Dy sulme të talibanëve kanë ndodhur të martën pjesën lindore të kryeqytetit afgan, Kabul; kurora lulesh dhe këngë tradicionale në periferi të Kievit; pastrimet nga përmbytjet në Tbilisi janë duke vazhduar...

XS
SM
MD
LG