Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 7 shtator


Në Moldavi, protestuesit janë mbledhur për të protestuar kundër korrupsionit; marsh prej 60 mijë vetash në Kabul të Afganistanit kundër papunësisë, plus ngjarje nga Pakistani dhe Rusia.

XS
SM
MD
LG