Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 8 janar


Gazetarët nga mbarë bota përkujtojnë viktimat e sulmit në Charlie Hebdo, afganët protestojnë kundër vizitës së klerikut pro-taleban, plus storie nga Moldova, Kazakistani, dhe Bosnia-Herzegovina.

XS
SM
MD
LG