Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 8 qershor


Në Moldavi protesta kundër korrupsionit; liderët e Taxhikistanit dhe Afganistanit takohen në Dushanbe, pakistanezët reagojnë ndaj sulmit kundër minoritetit Hazaras....

XS
SM
MD
LG