Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 9 korrik


Sarajeva shënon 20 vjetorin e Srebrenicës; kancelarja Angela Merkel vizitoi Sarajevën; policia në Kazakistan arrestoi disa protestues, si dhe ngjarje të tjera...

XS
SM
MD
LG