Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 9 shtator


Migrantë nga vendet e Lindjes së Mesme dhe Afrikës Veriore, po vazhdojnë të arrijnë përgjatë kufirit Greqi-Maqedoni; tregtarët në qytetin e Peshawarit në Pakistan, kanë mbyllur dyqanet e tyre, si pjesë e një proteste gjithëkombëtare..

XS
SM
MD
LG